Toneerimine

Alates aprill 2019 hakkasime pakkuma gelcoat’i ja topcoat’i toonimise teenust. Baasvärvideks on kvaliteetsed Polynt NORPOL® baas gel- ja topcoat’id ja Polynt NORPOL® stüreenivabad pigmendid.

Ootetööna on võimalus kohe segada RAL värvikaardil olevaid värvitoone ja ka suuremas osas NCS värvikaardil olevaid värvitoone.

Kui teil on soov saada mingit kindlat värvitooni, mida ei ole standard värvikaartidel, siis on meil võimalus ka kohapeal fotospektromeetriga mõõta teie värvinäidiselt selle toon ja leida sellele lähedane vaste Polynt andmebaasis oleva 8000 värvitooni hulgast. Kui siiski juhtub, et olemasolevate toonide hulgast teid rahuldavat värvitooni ei õnnestu leida, siis saame valmistada ka täpselt sellise värvitooni, mis vastab teie vajadustele.

Toonimisel kasutame Itaalia firma “COROB” MODULA toneerimismasinat ja tarkvara. Pastasid on toonimiseks kasutusel 15, millega saab kõike vajalikke toone segada väga täpselt.

Masina hooldusel ja kalibreerimisel on meie partneriks abivalmis meeskond firmast MORRIS SERVICE OÜ, kes on Corob’i sertifitseeritud ja volitatud esindaja Eestis. Nende abil same kõik oma probleemid kiirelt lahendatud, et toneerimismasin oleks koguaeg töökorras.

Kui teil tekkis küsimusi, siis võtke meiega julgelt ühendus ja üritame leida teie probleemile kiire lahenduse.