Abi- ja kaitsevahendid

Toode HIND/TK *
Kaitsevahendid
Kummikindad 2,09 €/ paar
Suurused 7, 8, 9, 10
Poolmask Sundstr\’f6m SR-90-2 M/L 34,98 €
Gaasifilter Sundstr\’f6m SR-218 11,22 €
Tolmufilter Sundstr\’f6m SR-510 9,64 €
0,85 €
Abivahendid
MEK-m\’f5\’f5dun\’f5u 1L 12,59 €
Gelcoatikihi paksuse m\’f5\’f5tja 2,00 €

* hindadele lisandub käibemaks 20%

Lugupeetud klient ja koostööpartner!
Seoses koroonaviiruse leviku ja Eestis kehtestatud eriolukorraga ning meie sooviga hoida oma töötajate ja klientide tervist soovime juhtida tähelepanu ettevaatusabinõudele.

Ettevaatusabinõuna palume võimalusel kõik tellimused, päringud ja tooteid puudutavad küsimused jms. esitada meile telefoni või e-maili teel. Kõik meie töötajad on sidevahendite teel kättesaadavad ja aitavad teid meeldeldi ka distantsilt. Kontaktid on leitavad TopPlasti kodulehel  https://topplast.ee/kontakt/

Kaupu väljastatakse tavapärastel aegadel, E-R 09.00-15.00. Küll aga oleme muutnud kauba kättesaamise protsessi. Alates 16. märtsist kuni olukorra normaliseerumiseni ei ole võimalik kaupade komplekteerimist oodata TopPlasi ruumides.

Kõik TopPlasti töötajatega kokku lepitud kohtumised ja koosolekud palume lükata edasi kaks nädalat või pidada need digitaalsel teel (telefon, e-kiri, jne).

TÄHELEPANU!

Juhul, kui olete hiljuti viibinud riskipiirkonnas või tunnete külmetushaigusele iseloomulikke tunnuseid, siis palume TopPlasti külastamine edasi lükata ning kaubale järgi saata keegi teine.

Täname mõistva suhtumise eest!

Peatse kohtumiseni!