Privaatsustingimused

KÜLASTADES TOPPLAST OÜ KODULEHTE, KOGUME AUTOMAATSELT TEIE SEADME KOHTA MÕNINGAID ANDMEID.

Kogume teavet Teie veebibrauseri, IP-aadressi, ajavööndi ja mõne Teie seadmesse installitud “küpsise” kohta. Lisaks kogume teavet üksikute vaadatavate veebilehtede ja/või toodete kohta, lisaks millised veebisaidid või otsinguterminid suunasid Teid sellele saidile. Kogume ka teavet selle kohta, kuidas te TOPPLAST OÜ veebilehte sirvite, liigute.

VEEBILEHE KÜLASTAMIST PUUDUTAVAD ISIKUSTAMATA TEHNILISED / STATISTILISED ANDMED.

Tehnilised ja statistilised andmed, mida veebileht kogub, piirduvad veebilehe külastaja poolt kasutatava arvuti või arvutivõrgu internetiaadressiga (IP-aadress), arvuti veebilehitseja, tarkvaraversiooni ja operatsioonisüsteemi tüübi tuvastamisega; samuti külastamise aja (kellaaeg, kuupäev, aasta) fikseerimisega.

IP-AADRESSE EI KÄSITLETA ÜLDJUHUL ISIKU TUVASTAMIST VÕIMALDAVA TEABENA VAID ISIKUSTAMATA STATISTIKAT TEGEMIST VÕIMALDAVA INFONA.

Kogume isikuandmeid, mille olete meile esitanud topplast.ee veebilehe päringuvormis. Kogume Teie nime, perekonnanime, e-posti aadressi, telefoninumbri, tarneaadressi, toote kohaletoimetamise viisi, tooteid vastu võtvate kolmandate isikute põhiteabe, IP-aadressi päringu alusel.

ISIKUANDMED JA NENDE KASUTAMINE

Andmeid kasutatakse TOPPLAST OÜ kodulehe kasutajakogemuse analüüsimiseks ja täiustamiseks.
Päringuajaloo andmeid (päringu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed) kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks.
Isikuandmeid nagu e-post, telefoni nr, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenustega seonduvaid küsimusi (klienditugi).
Kodulehe kasutaja IP-aadressi või teisi võrguidentifikaatoreid töödeldakse veebipoe kui infoühiskonna teenuse osutamiseks ning veebikasutusstatistika tegemiseks, turvalisuse tagamiseks.
Kogutud seadmeteavet kasutame ka võimalike riskide ja pettuste (eriti teie IP-aadressi) väljaselgitamiseks ning ühtlasi ka meie keskkonna parendamiseks ja optimeerimiseks ( näiteks luues analüüse selle kohta, kuidas meie kliendid veebilehte sirvivad ) ning meie turundus- ja reklaamikampaaniate edukuse hindamiseks).

ISIKUANDMETE JAGAMINE

TOPPLAST OÜ poolt kogutud andmeid jagatakse kolmandate osapooltega, et aidata meil Teie andmeid töödelda ja kasutada. Näiteks kasutame kodulehe toiteks WordPressi – kuidas WordPress Teie isiklikku teavet kasutab saab lugeda siin:  WordPress Privacy Policy

Selleks, et aidata meil mõista kuidas meie kliendid veebilehte kasutavad ja sellel orienteeruvad, kasutame Google Analytics’it mille kohta saate täpsemalt lugeda siin:  Google Privaatsuseeskirjad

Google Analytics’ist loobuda saate siin:  Soovin loobuda

Isikuandmeid võidakse jagada ka kolmandatele osapooltele õigustoimingutele vastamiseks s.t kohtumäärusteks, kliendi ja/või muu probleemi lahendamisks.

REKLAAMTEGEVUSED

Nagu eelpool mainitud, kasutame Teie isiklikku teavet Teile suunatud reklaamide ja/või turunduskommunikatsiooni edastamiseks, mis meie arvates võiksid just Teile huvi pakkuda.

Sihtreklaamidest saate loobuda, kasutades järgmisi linke:  Facebook,  Google,  Microsoft.

Lisaks võite mõnest mainitud teenusest loobuda, külastades Digitaalreklaamide Alliansi loobumisportaali aadressil:  http://optout.aboutads.info/

TEADMISEKS KASUTAJALE

Kui Te olete Euroopa elanik, on Teil õigus ligi pääseda meie valduses olevale Teie isiklikule informatsioonile ja paluda, et Teie isiklikud andmed kas parandataks, uuendataks või kustutataks.

Kui olete Euroopa elanik, tuleb arvestada ka asjaoluga, et töötleme teie andmeid selleks, et täita teiega sõlmitud lepinguid ( veebilehel sooritatud toimingud) või järgida muul viisil ülaltoodud õigustatud ärihuve. Lisaks palume pöörata tähelepanu sellele, et teie andmeid edastatakse ka väljaspool Euroopat, s.h Kanadasse ja Ameerika Ühendriikidesse.

ANDMETE SÄILITAMINE

Pärast päringu sooritamist meie veebilehe kaudu, säilitatakse Teie andmed seni, kuni vastavat kirjalikku teavet andmete likvideerimise soovi kohta pole esitatud, kuid mitte rohkem kui üks kalendriaasta. Erandiks on veebilehe kasutajad, kes on ostnud ühe või rohkem TOPPLAST OÜ poolt pakutavatest toodetest, sel juhul säilitame isikuandmeid kuni garantiiperioodi lõpuni.

PRIVAATSUSPOLIITIKA, TINGIMUSED JA MUUDATUSED

TOPPLAST OÜ omab õigust seda privaatsuspoliitikat aeg-ajalt värskendada/muuta, et kajastada näiteks muudatusi meie tavades või muudel operatiivsetel, juriidilistel või regulatiivsetel põhjustel.

Viimati muudetud 28.02.2020 kell 09.25